• ROK SZKOLNY 2018/2019

SP nr 120, ul Międzyborska 70

Oskar Sztuczka

SP nr 397,ul. Afrykańska 11

Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Serdecznie gratulujemy laureatom których zapraszamy wraz z opiekunami po odbiór dyplomów i nagród.

Podsumowanie konkursu nastąpi w dniu 1.06.2019 w siedzibie SP nr 120 przy ul Międzyborskiej 70 w trakcie trwania pikniku w godz 9 – 13

Uwaga uwaga!!!

A oto wyniki Dzielnicowe Konkursu                                  #mamotatoczywywieciejakbezpiecznymbyćdziśwnecie:

Kategoria klas I-III
          1. Miejsce- Ola Pałubińska, klasa 2g, S.P. 312, nauczyciel- p.Marta Kuć.
          2. Miejsce- Jagoda Ryżko, klasa 1d, S.P. 312, nauczyciel- Marta Kuć.
          3. Miejsce- Aniela Kitlas, klasa 2b, S.P. 120, nauczyciel- Anna Zimowska- Wiśniewska.
          Wyróżnienia:
          Łucja Szelhaus, klasa 3b, S.P. 168, nauczyciel Agata Chmielewska.
          Kasia Kunert, klasa 2c, S.P. 120, nauczyciel Edyta Kłosowska.
          Ola Szczepański, klasa 2g, S.P. 312, nauczyciel Marta Kuć
          Kategoria IV-VIII
          1.miejsce Marcel Wójcik, klasa 4d, S.P. 279, nauczyciel- Aleksandra Żukowska.
          2.miejsce- Pola Barcikowska, klasa 4d, S.P. 120, nauczyciel- Agnieszka Chrzanowska.
          WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ.

Termin wręczenia nagród i dyplomów podamy już niebawem.

MAM TALENT!!!

Zapraszamy do udziału w świetlicowym "Ja też mam talent". Szanowni Rodzice!! W związku z organizacją świetlicowego dnia talentów bardzo prosimy o pomoc w organizacji nagród rzeczowych dla uczestników konkursu. Prosimy o gry dydaktyczne, puzzle, książki, przybory plastyczne, sprzęt sportowy, słodycze itp. Państwa pomoc pozwoli nam na uatrakcyjnienie uroczystości i wyróżnienie uczniów biorących udział w konkursie. Podarowane rzeczy prosimy o pozostawienie w sali nr 6, do 13.03.2019.

Zima wokół nas

W naszej świetlicy zimowo i bajecznie.

Zbiórka na rzecz Ośrodka Preadopcyjnego

Kochani rodzice dziękujemy w imieniu maluszków z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Zebraliśmy bardzo dużo słoiczków z obiadkami i owocami, oraz inne potrzebne rzeczy.

Świetlicowy konkurs plastyczny  "Pieśni i Piosenki patriotycznej"

11-12 grudnia 2018 r., odbył się w świetlicy Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Zorganizowany był w dwóch kategoriach. Najpierw wystąpiły zespoły klas I - II, a po nich śpiewali uczniowie klas  III. Wszyscy piosenkarze włożyli dużo trudu w przygotowanie muzyczne, interpretację utworów, strój i zadbali o odpowiednią prezentację wybranych piosenek oraz pieśni. Jury doceniło wkład pracy. Uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i słodkimi upominkami.

Świetlicowy konkurs plastyczny  "Ojczyzna widziana moimi oczami"
          4 grudnia 2018 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu. Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom, zachęcamy do rozwijania swoich pasji i uzgolnień.

Kl. 0-3
          I miejsce Patrycja 2c
          II miejsce Alicja 1a
          III miejsce Jakub 1a

Deriapa 0
          Paweł 2a
          Michał N. 2a

Kl. 4-8
          I miejsce Sandra 8a
          II miejsce Karolina B. 4d
          III miejsce Karolina P. 4d

Ania 8a
          Pola 4d
          Alicja 4e

Wkręć się i pomagaj!!!

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieciaki otwórzmy nasze serca.

Zbieramy nakrętki i makulaturę dla potrzebujących dzieci!!!  Zbiórka rzeczy odbywa się w sali nr.6. Osoby odpowiedzialne za akcję: Pani Michalina i Pani Dorota.

Kiermasz zimowy

10 grudnia 2018 roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbył się nasz świetlicowy, zimowy kiermasz. Zainteresowanie ozdobami było ogromne, a i hojność kupujących przerosła nasze oczekiwania. Domy w ten wyjątkowy czas nie zostały wypełnione komercyjnymi gadżetami z ogromnych fabryk, które mogą mieć wszyscy, tylko najpiękniejszymi rękodziełami naszych uczniów. Może i one nie były idealnie równiutkie i wykonane z najdroższych kruszców, ale oznaczyło je logo malutkiego serduszka - dziecka drzemiącego w każdym z nas.

100-lecie odzyskania niepodległości: Sprawa bliska sercom wszystkich Polaków

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Rok 2018 wyznacza rocznicę szczególną – jest to bowiem już setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wystawa prac konkursowych "ZAKLĘTE W DYNI"

W październiku uczniowie wzięli udział w świetlicowym konkursie "ZAKLĘTE W DYNI". Wraz z rodzicami wykonali przepiękne dynie, które zdobią szkolny korytarz. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie !!!!!

UWAGA, UWAGA!!! WYNIKI KONKURSU.
          Wyniki konkursu " Zaklęte w dyni"
          Kl. 1-3
          I miejsce Kamil M. kl. 2 c
          II miejsce Maja K. kl. 3 c
          III Kacper B. kl. 1 b

Kl. 4-8
          I miejsce Zuzanna Z. kl. 6 c
          II miejsce Jabub K. kl. 4 c
          III miejsce Dominika K. kl. 4 a
          Vanessa A. kl. 2 b
          Nina M. kl. 3 a
          SERDECZNIE GRATULUJEMY

Wycieczka do Muzeum Narodowego w Warszawie

23 października uczniowie naszej świetlicy odwiedzili Muzeum Narodowe w Warszawie. Dowiedzieli się jak wyglądała Warszawa kiedyś i obejrzeli jej przedstawienia na obrazach Canaletta, Aleksandra Gierymskiego, Władysława Podkowińskiego i Marcina Zaleskiego.