• Specjalista

      • Wymiar godzin:
        40 h
        Początek pracy:
        1 czerwca 2024 r.
      • Uwagi:
        Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" w Warszawie
        ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - specjalista

        Data ogłoszenia: 24 kwietnia 2024 roku
        1. Nazwa i adres jednostki, miejsce wykonywania pracy:
        Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy"
        ul. Międzyborska 64/70, 04-010 Warszawa
        2. Wymiar zatrudnienia:
        1 osoba - pełen etat (40 godzin tygodniowo) od dnia 1 czerwca 2024 roku

        Ogłoszenie opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej
        nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy"
        w Warszawie https://sp120.bip.um.warszawa.pl/default.htm
        oraz na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" w Warszawie https://sp120wawa.edupage.org/job
        zgodnie z art. 11 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych(t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 530).

        I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania:
        1) Spełnianie wymogów określonych w art. 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 530).
        2) Wykształcenie:
        a) wyższe - o przynajmniej jednym kierunku lub zakresie: kadry, ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo.
        lub
        b) średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe o specjalności ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo.
        3) Udokumentowany przynajmniej dwuletni staż pracy.
        4) Obywatelstwo polskie.
        5) Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.
        6) Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe.
        7) Nieposzlakowana opinia.
        8) Znajomość przepisów z zakresu: Prawa Pracy (Kodeks Pracy), ustawy - Karta Nauczyciela, ustawy o finansach publicznych.
        9) Umiejętność pracy w komputerowych systemach kadrowo-placowych.
        10) Biegła znajomość obsługi komputera (programy Word, Excel, OpenOffice, poczta elektroniczna, Internet), Office 365.

        II. Wymagania dodatkowe:
        1) Rzetelność, sumienność, dokładność, komunikatywność i otwartość.
        2) Umiejętność pracy w zespole, kreatywność.
        3) Samodzielność w pracy oraz własna inicjatywa.
        4) Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania.
        5) Umiejętność planowania i sprawnej organizacji pracy.
        6) Umiejętność analizy i syntezy informacji.
        7) Chęć podejmowania wyzwań.
        8) Dyspozycyjność i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
        9) Mile widziane doświadczenie na stanowisku kadrowym w szkolnictwie.

        III. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
        1) Przestrzeganie przepisów prawa oraz tajemnicy służbowej.
        2) Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników m.in.
        a) kompleksowe prowadzenie akt osobowych pracowników;
        b) przygotowywanie dokumentacji dotyczącej przyjmowania i zwalniania pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych, m.in. sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy i innych;
        c) terminowe kierowanie na badania okresowe pracowników i kontrola ważności badań;
        d) wydawanie zaświadczeń na prośbę pracowników;
        e) sporządzanie dokumentów i prowadzenie teczek dotyczących awansu zawodowego nauczycieli.
        3) Realizowanie spraw związanych z ustaleniem prawa do urlopu i wyliczaniem wymiaru urlopu.
        4) Przygotowywanie wykazów i naliczanie nagród jubileuszowych.
        5) Przygotowywanie, prowadzenie i przechowywanie:
        a) ewidencji zwolnień lekarskich,
        b) ewidencji nieobecności nieusprawiedliwionych i usprawiedliwionych,
        c) ewidencji czasu pracy.
        6) Terminowe realizowanie spraw osobowych pracowników.
        7) Dokonywanie analiz i sporządzanie planów budżetowych w zakresie płac
        i kadr.
        8) Wprowadzanie i aktualizowanie informacji i danych w Systemie Informacji Oświatowej.
        9) Sporządzanie sprawozdań GUS.
        10) Pomoc w pozyskiwaniu nowych pracowników.
        11) Przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja współpracy
        z WOW, DBFO, Kuratorium.
        12) Wykonywanie prac zleconych przez Dyrektora.

        IV. Wymagane dokumenty:
        1) List motywacyjny.
        2) Życiorys (CV) zawierający przebieg pracy zawodowej oraz przebieg nauki kandydata.
        3) Kopie dokumentów (poświadczone za zgodność z oryginałem) potwierdzających posiadane przez kandydata:
        a) wykształcenie,
        b) staż pracy,
        c) posiadane kwalifikacje lub umiejętności (dyplomy, zaświadczenia itp.) inne niż z pkt I. 2 a, b (jeśli takie posiada).
        4) Oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.
        5) Oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
        6) Oświadczenie o posiadaniu przez kandydata obywatelstwa polskiego.
        7) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (załącznik nr 1).
        8) Klauzula informacyjna - Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
        i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (załącznik nr 2).
        9) Wzór oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych oraz klauzula informacyjna dla kandydata do pobrania na stronie internetowej Szkoły (https://sp120wawa.edupage.org/job)
        oraz w wersji papierowej w sekretariacie Szkoły.

        V. Warunki pracy na stanowisku
        1) Praca przy komputerze o charakterze administracyjno-biurowym.
        2) Praca w budynku Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi
        im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" przy ul. Międzyborskiej 64/70.
        3) Praca w godzinach 8.00 - 16.00, praca w zespole.
        4) Codzienny kontakt telefoniczny.

        VI. Inne informacje:
        1) Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy”, ul. Międzyborska 64/70, 04-010 Warszawa lub pocztą na podany adres szkoły (decyduje data stempla pocztowego) zaklejonej kopercie formatu A4 oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata i adresem do korespondencji z dopiskiem „Nabór na stanowisko specjalista w Szkole Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" w Warszawie do dnia 17 maja 2024 roku do godz. 15.00.
        2) Aplikacje, które wpłyną do szkoły po terminie nie będą rozpatrywane.
        O zachowaniu terminu decyduje data wpływu przesyłki do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" w Warszawie. Otwarcie kopert nastąpi 20 maja 2024 roku
        3) Lista kandydatów spełniających wymagania formalne będzie umieszczona na stronie biuletynu informacji publicznej oraz na tablicy informacyjnej w Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" w Warszawie.
        4) Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną telefonicznie poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
        5) Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona w na stronie Biuletynu Informacji Publicznej i na tablicy informacyjnej Szkoły Podstawowej nr 120
        z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy"
        w Warszawie.
        6) Złożonych dokumentów Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" w Warszawie nie zwraca. Oferty niewykorzystanie zostaną komisyjnie zniszczone.
        7) Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 277-14-00

        Załączniki do ogłoszenia:
        1. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów
        do pracy
        2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji