• Rok szkolny 2020/2021

• Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony na FB.

Kochani akcja "Pełna miska dla schroniska" została zakończona sukcesem! W czwartek, wraz ze SP nr 1 w Zielonce, zawieźliśmy wszystkie dary, jakie udało nam się zebrać.

Pieski, ze schroniska w Zielonce, były zachwycone i kazały Wam bardzo podziękować za dobre serce!

Takie piękne prace zostały wysłane do organizatora Warszawskiego Konkursu "Żonkile Pamięci". Mamy bardzo zdolnych uczniów. Konkurs ma na celu przywołanie pamięci o heroizmie bohaterów powstania w getcie warszawskim. Trzymamy kciuki!

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Samorząd Uczniowski naszej szkoły włączył się do wspierania

naszej charytatywnej akcji :)

Uczniowie stworzyli własne plakaty, roznieśli wiadomość wśród kolegów i koleżanek.

Dziękujemy za wsparcie!!!

Uwaga Kochani!

Robimy zbiórkę dla schroniska w Zielonce smiley Poniżej macie wszystkie informacje co jest potrzebne.

A dodatkowo dla chętnych, pochwalcie się swoimi pupilami jakie macie w domu, zróbcie zdjęcie ze swoim zwierzątkiem domowym i wyślijcie je na nasz adres świetlicowy konkursysp120@gmail.com - wszystkie zdjęcia trafią na naszą stronę oraz na stronę FB laugh

UWAGA!!!

ZBIÓRKA NAKRĘTEK I MAKULATURY!!!

Nakręcamy się, a to wszystko dla małego Nikosia!

Przynosimy do szkoły i wrzucamy do kartonu, który będzie stał przed portiernią lub dzieci klas 0-3, które przychodzą do szkoły, przynoszą do sali 6.

Poniżej można się zapoznać z historią Nikodema.

siepomaga.pl/zycie-nikosia